Twitter and Google+ nové funkce...komentáře, Novinky, Avast, Google, Hledání na internetu, Twitter, Google+, Informace

 Google 
Blok Malware Avast

nejrelevantnější výsledky kdykoliv chcete najít něco na internetu.

Často se chtějí dozvědět více o dění ve světě a aktuální zprávy. Twitter se ukázal jako zásadní zdroj těchto informací v reálném čase,s více než 100 milionů uživatelů po odeslání 250 milionů tweety každý den prakticky každé téma. Jak jsme viděli znovu a znovu, zprávy přestávky nejprve na Twitteru, jako výsledek, Twitter účty a Tweety jsou často ty nejrelevantnější výsledky.
My jsme obavy, že v důsledku změn Google, těchto stránkách bude mnohem těžší pro každého. Myslíme si, že je špatné pro lidi, vydavatelé, zpravodajské organizace a Twitter uživatelů.
-
Nová služba společnosti Google, která se pohybuje i dnes, umožňuje vyhledávat uživatelům přepínat mezi osobní a "globální" výsledky, s bývalým včetně informací získaných z Google + sociální sítě a jeho image-Picasa úložiště služby. Twitter poměrně dost vidí, že pohyb jako hrozbu,protože by klidně mohl povzbudit lidi, aby novinky v Google + spíše než Twitter.

Ale je to trochu přehnané říci, Google nové funkce by mohla Twitter informace těžší najít, protože je to přesně tak dostupné jako dříve. Kdyby nic jiného, ​​Twitter ztratil hodně větší zviditelnění v červenci loňského roku, kdy jeho dva-rok-starý dohoda umožňuje Google indexovat a zobrazovat v reálném čase vypršel tweety. V té době,Twitter ve svém prohlášení pouze, že dohoda pozbyla platnosti a že se společnost nadále poskytuje podobnou úroveň přístupu na Microsoft, Yahoo a další vyhledávače. Google mezitím toto oznámení července (ironií osudu na Twitter): "My jsme dočasně vyřazen z google.com / realtime.My jsme zjistit, jak je začlenit do Google + tuto funkci, takže zůstaňte naladěni. "

Samozřejmě, že Google možná čelit antimonopolní problémy s tímto krokem, podobné tomu, co Microsoft čelí za své nešťastné rozhodnutí, svazek jeho prohlížeče Internet Explorer v systému Windows. "Neříkám, že ministerstvo spravedlnosti by se tímto.Jen říkám, že si myslím, že bude, "MG Siegler, sloupkař na TechCrunch a generálním partnerem ve CrunchFund, napsal na svém blogu v Paříži po Lemon." Jsem daleko od expert na to, ale myslím, že každý by měl být možnost vidět, jak to je velmi kluzký svah pro Google.A to je překvapivé, že se pokusí to s ohledem na teplo na ně v jiných směrech s ohledem na antimonopolní. "
Danny Sullivan z SearchEngineLand.com zeptal Amit Singhal, který dohlíží na Google hodnotících algoritmů, proč byly jiné sociální sítě není součástí dodávky. "Facebook a Twitter a další služby, v podstatě,jejich Podmínky služby neumožňují nám lézt jim do hloubky a uložení věcí. Google + je jediná [network], která poskytuje takové trvalé služby, "řekl Sullivan."

 Samozřejmě, že do budoucna, pokud i ostatní byli ochotní ke změně, kterou se podíváme na vývoj věcí k vidění, jak to bude fungovat."Zástupci Google však okamžitě reagovat na žádost o komentář odpoledne.

Zdroj: http://news.cnet.com/
překladač Google

CELÁ NABÍDKA MENU štítky je tady:

Sociální sítě Příroda Google Kariera Historie Můj pohled na svět Radujme se Znamenám si Dobrý vtip Fotografie Události ve světě CZportal Internetové smetiště Ochrana soukromí Peníze Zdraví a životní styl Google+ Láska komentáře Facebook O koni a Adsense Svoboda Události Zajímavosti Blbec a deprivace Citace a inspirace Fejeton Informace Komunitní sítě Novinky Obrázky Router TP-Link Twitter Události na internetu Wireless N Router TL-WR720N Aktuality Aktuální info Amerika Debaty a názory Etické a humánní principy Hlad Hledání na internetu Houby Humor a vtipy poznámky Češi a svět Člověk a Nemoc AdSense Cestování. Moře Flirt Humor Korsika Legendy taneční hudby Les Lékař Moudro Myslivost Nechrápej a pracuj! Nemoci Prasátko Písně Předjaří Santorini Soukromé Tam na východě Tenkrát na Východě Vaření pečení Věda diskuse český folklor a tance Řecko Řeka Židovské Život na dlani AM-Deadlink Accordeon Afrika Agent Agentura Agáta Aktualizace Akupunktura Alphaville Alternativní medicina Anna Kurnikova Anonymní Avast Blogger Breakfast Bubáci Citáty a moudra Citáty slavných Databáze Disk Dobromysl obecná Domov Domény Dr. Watson - chyby Dvořák Eric Clapton Feedback Forever Young G+ Gif Gulášek Havel Hosting Hydepark o internetu Imunita kojení a spánek Jaro Karikatura Kemel Kontrola disku a pokus opravy Kočička Krokonoše Král komiků Květiny Káva Křesťané Lesácká polka Lov Lovu zdar Lékař a bylinky Lékárna Markéta Šichtařová Mobbing Monitorovací přístroje Moudra Moře Mustafa Kemal Atatürk MySQL NATO News Nikon Coolpix S8200 Nuda Návod Oktoberfest Opera extensions Paleo Petrova Bouda Pinterest Pirati.cz Pivo Podnikání Počasí Prezident Ptáci Puding Pytlák Rakovina prostaty (CaP) Relax Rostou Rozdováděný hradní bača Rušičky Rybáři Růže Seneca Setřídění záložek Sladkosti Smluvní Symphony no. 9 Tanky a Ukrajina The Beach Boys Vlasta Burian Volkswagen Válka Vánoce WCstory Weizsäcker XTranslate Zdraví Zelené iPad iTunes knihy kávovar reklama Šablona proti spamu Šábes Žáby

Oblíbené příspěvky

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...